Marcin Lepioszka

Założyciel Wydawnictwa, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, z zamiłowania trener, autor, dziennikarz. Niepoprawny pracoholik, nałogowy perfekcjonista pochłaniający przy tym hektolitry kawy, optymista od urodzenia. Ma alergię na twierdzenie, że czegoś nie da się zrobić.

e-mail: m.lepioszka@wojownicy.eu

 

Jarosław Lepioszka

Obsługa klienta, reklama czy sprzedaż? To właśnie On, student ekonomii. Właściciel firmy INTOM Jarosław Lepioszka zajmuje się kontrolą działań marketingowych wydawnictwa. Nie ma określonych godzin pracy, ale nigdy nie ignoruje swoich obowiązków ani klienta. Uwielbia spać do późna, jednak odpisze na maile nawet w nocy.

e-mail: j.lepioszka@wojownicy.eu

 

Klaudia Górecka

Pracowita pani grafik, pomocna dusza, z głową pełną kreatywnych pomysłów. Studiuje trendy&design w marketingu. Z zawodu i pasji fotograf. Po pracy aktywnie uprawia sport, uwielbia tańczyć. Ponad dwa lata temu przeprowadziła się do Wrocławia z Częstochowy.

e-mail: k.gorecka@wojownicy.eu

 

Iga Paś

Facebook i instagram, właśnie takie media obsługuje. Kreatywne zdjęcia i opisy to jej zasługa. Studiuje socjologie ekonomiczną i pochłania masę książek dotyczących marketingu. Cieszy się z każdej aktywności i dobrze odebranego postu. Kreatywna pracoholiczka, najbardziej emocjonalnie podchodzi do pracy.

e-mail: i.pas@wojownicy.eu