ZESPÓŁ

Marcin Lepioszka

Założyciel Wydawnictwa, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, z zamiłowania trener, autor, dziennikarz. Niepoprawny pracoholik, nałogowy perfekcjonista pochłaniający przy tym hektolitry kawy, optymista od urodzenia. Ma alergię na twierdzenie, że czegoś nie da się zrobić.

e-mail: m.lepioszka@wojownicy.eu

Jarosław Lepioszka

Obsługa klienta, reklama czy sprzedaż? To właśnie On, student ekonomii. Zajmuje się kontrolą działań marketingowych wydawnictwa. Nie ma określonych godzin pracy, ale nigdy nie ignoruje swoich obowiązków ani klienta. Uwielbia spać do późna, jednak odpisze na maile nawet w nocy.

e-mail: j.lepioszka@wojownicy.eu

Klaudia Górecka

Pracowita pani grafik, pomocna dusza, z głową pełną kreatywnych pomysłów. Studiuje trendy&design w marketingu. Z zawodu i pasji fotograf. Po pracy aktywnie uprawia sport, uwielbia tańczyć. Ponad dwa lata temu przeprowadziła się do Wrocławia z Częstochowy.

e-mail: k.gorecka@wojownicy.eu

Iga Paś

Facebook i instagram, właśnie takie media obsługuje. Kreatywne zdjęcia i opisy to jej zasługa. Studiuje socjologie ekonomiczną i pochłania masę książek dotyczących marketingu. Cieszy się z każdej aktywności i dobrze odebranego postu. Kreatywna pracoholiczka, najbardziej emocjonalnie podchodzi do pracy.

e-mail: i.pas@wojownicy.eu

Kinga Małek

Redaktorka z zamiłowania do wyszukiwania błędów w tekstach, pasjonatka literatury i aspirująca pisarka. Choć z głową w chmurach, wciąż twardo stąpa po ziemi. Po godzinach szczęśliwa psia przyjaciółka.

e-mail: k.malek@wojownicy.eu;
e-mail: redakcja@magazynwojownicy.pl

Ksenia Purgina

Czasem wybucha śmiechem, słysząc polskie słowa, które w jej ojczystym języku mają całkiem inne znaczenie. Dokłada starań, aby tłumaczone przez nią teksty były jak najlepiej zrozumiałe dla Czytelnika. Dzięki niej nasze publikacje wychodzą również w języku rosyjskim.

e-mail: ksenia@wojownicy.eu

Kateryna Kuzmych

Grafik komputerowy, który po zajęciach na uczelni uwielbia zajmować się muzyką. Inspiruje ją nowoczesny design i kocha słuchać muzykę jazzową.

Dante

Jestem Dante i przechodzę przez dziewięć kręgów piekielnych każdego dnia. Uwielbiam przysmaki, spanko i taplanie się w wodzie. W wydawnictwie zajmuję się podrywaniem naszych redaktorek i graficzek oraz skradaniem ludzkich serc.

Nie mam własnego adresu e-mail. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to tylko osobiście, najlepiej z torbą pełną łakoci.